Aksisanat Edebiyat Dergisi’nin üçüncü sayıyla serüvenini sürdürüyor. 

Editörün tanıtım metnidir:

"Şair ve İmaj dosyasıyla Dolunay Aker başarılı bir işe imza attı. Söz Savunmanın bölümünde Şerif Fatih’in konuğu sevgili Şeref Bilsel. Fatma Yeşil şairlere sordu. Faris Kuseyri Poeticha ile Türkçeyi çok kıymetli şairlerle buluşturmak üzere Aksisanat ekibinin bir parçası oldu. Birinci konuğu Mehmet Hakkı Suçin. Mehmet Hakkı Suçin ayrıntılı bir Emel Dunkul çalışmasıyla Aksisanat’a konuk oldu. Otoröportaj Mustafa Ergin Kılıç ile geri geliyor. Kadir İncesu’nun objektifi yine edebiyat tarihine ışık tutuyor. Sözyeti’nin bu sayıdaki konuğu Mustafa Fırat.

Aksisanat’ı edinmenin en kolay yolu abonelik. Özellikle son iki ay bu konuda önemli mesafe katettik. Elbette dağıtım kanallarıyla dergiyi her yere ulaştırmak istiyoruz ama daha bu konuda alınacak yolumuz var. Siz yeterki dergiye ulaşmak isteyin ve bu isteğinizi bize bildirin. Biz Aksisanat okumanızı sağlayacak bir yol buluruz mutlaka.

Kampanyalar çok sorulduğu için söylüyorum. Tüm abonelik kampanyaları geçerliliğini sürdürüyor. Bu yaz kitap hediyesi olmayan bir abone kalmayacak kesinlikle...

Desteğinizin sürmesi ve paylaşımların artması dileğiyle..."

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now